Sortowanie

1. Twoje zlecenie – nasza odpowiedzialność

Oferujemy usługę sortowania podkładek drzew owocowych na zlecenie zewnętrzne, dostosowując się do indywidualnych wymagań każdego klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że proces sortowania przebiegnie sprawnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a nasz zespół ekspertów z pewnością sprosta nawet najbardziej wymagającym projektom oszczędzając Twój czas i Twoje pieniądze.

2. Kombajn do sortowania podkładek

Nasz kombajn do sortowania podkładek to jedna z nielicznych tego typu maszyn w Polsce. Jego użycie pomaga uczynić nasze usługi bardzo precyzyjnymi.
Wykorzystując zaawansowane technologie komputerowe,  jesteśmy w stanie zapewnić 100% precyzję zadanych parametrów grubości z dokładnością aż do 0,1 mm.

3. Globalny zasięg

Sortując prawie 10 milionów podkładek rocznie, z dumą dostarczamy nasze produkty do Klientów w całej Europie oraz poza nią, zapewniając pełen serwis logistyczny . Rozumiemy, jak ważne są odpowiednie terminy szczepienia drzew oraz moment wysadzenia podkładek przeznaczonych do okulizacji. Dlatego nasze procedury dostosowaliśmy tak, aby cały proces sortowania przebiegał sprawnie i zgodnie z harmonogramem.

4. Kompleksowy proces sortowania

Nasz proces sortowania podkładek obejmuje takie usługi jak korekta karpy, przycinanie korzeni, przycinanie kolców, odsortowanie roślin niespełniających norm jakościowych. Odpowiednie warunki przechowalnicze buforów produkcyjnych. Zapewniamy także codziennie raportowanie procesów do zleceniodawcy. Oprócz tego, przygotowujemy wszelką wymaganą dokumentację.

5. Gotowi na audyty i certyfikacje

Jakość i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem. Dlatego chętnie poddajemy się audytom, aby potwierdzić, że nasze usługi spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdego roku jesteśmy poddawani audytom zewnętrznym Naktuinbouw z Holandii, a nasze certyfikaty GLOBALG.A.P. i GRASP są dowodem na nasze zaangażowanie w utrzymanie najwyższych standardów jakości oraz dbałość o bezpieczeństwo zarówno produktów, jak i procesów.